Bayilik Veren En Güvenilir 10 Kozmetik Firması

Kozmetik bayilik açmak şimdilerde hep çok kişinin tercih ettiği iş sektörlerinin başında yer alıyor. Çünkü Kozmetik sektörü ülkemizde de dünyada da ekonomik krizlerini etkilenmeyen ve her zaman aktif şekilde pazarda yerini sayılı sektörler arasında yer alıyor.

Özellikle kendi işini yapmak isteyen kişi sayısı ve bu konuda hem dijital platform üzerinden hem de dükkan açarak yapmak isteyen kişiler açısından her geçen gün artıyor. Bu sebepten dolayı Kozmetik sektörü en çok satış yapan ve ürün yelpazesi geniş olan bir sektörü olduğu için daha sık tercih ediliyor. E ticaret günümüzde daha da yaygınlaştığı için kozmetik firması bayiliği alındığında Hem internet üzerinde hem de açılan bayilik dükkanı üzerinde kolaylıkla satış yapmak mümkün hale geldi.

Türkiye’de ve dünyada her zaman yükselişe devam eden Kozmetik sektöründe pek çok marka ve firmayla birlikte sektör ürün yelpazesini de her geçen gün genişletiyor. Ülkemizde yer alan bu Kozmetik firmalarından belli başlıları bayilik veriyor. Böylelikle kendi Kozmetik işletmesini açmak isteyen kişilere imkan sağlanıyor. Ülkemizde en çok dikkat çeken ve en güvenli izlenim sağlayan kaliteli pek çok firmam bu konuda bayilik imkanı tanıyor.

Watsons

Watsons markası bayilik veren kozmetik firmaları arasında yer alan ve en çok satış yapan firmaların başında yer alıyor. Watsons bünyesi altında kendi işletmenizi açabilir ve Kozmetik sektörüne dair hizmet vermeye başlayabilirsiniz. Ve güvenli bir firma olduğu için bayilik konusunda rahatlıkla işletme açmak doğru bir tercih olur.

Arko

Arko markası yıllardır bilinen ve ülkemizde en çok satışı olan isimlerden biridir. 1957 yılından bu yana aktif şekilde faaliyetlerine devam ettiren ve özellikle sabunu krem nemlendirici gibi ürün yelpazelerinde en kaliteli üretimi sağlayan markalar arasında yer alıyor. Köklü bir firma olmasından dolayı her zaman güvenliğe bayiliği alınabilecek isimlerden biridir.

Pastel

En iyi Türk kozmetik markaları arasında yer alanda pastel, 1989 yılı itibariyle sektörde büyük bir yer edinmeye başlamış ve kalitesi ile ön plana çıkmıştır. Farklı kategorilerde pek çok ürün yelpazesi ile ön plana çıkan pastel bayilik verdiği için güvenle bayiliği alınabilecek en iyi isimlerden biridir.

Erkul Kozmetik

Günümüzde özellikle Golden rose ismi ile bilinen Erkul Kozmetik bayilik veren ve bayiliği en çok tercih edilen güvenilir Kozmetik firmaları arasında yer alıyor. %100 Türk sermayeli bir şirket olarak faaliyetlerini sürdüren Golden rose ürettikleri birbirinden farklı makyaj malzemeleri ile en sık tercih edilen markalar arasında yerini aldı. Emily, miss Selene, golden rose marka isimleri ile birlikte pek çok Kozmetik ürününü yıllardır satışa sunmaya devam ediyor. Bayilik verdiği için de güvenli bir firma olarak bilinen Golden rose pek çok kişinin Kozmetik yapmak istediğinde bayiliğini almak istediği isimler arasında yer alır.

New Well

Ülkemizde başarılı Kozmetik markalarından biri olan New well aynı zamanda tüm dünyaya yaptığı satışla birlikte kozmetik ürünleri ile dikkat çekiyor. Şirketin her zaman en çok önem verdiği ve dikkat ettiği konu lokasyondur.

Ülkemizde eğer bayilik almak ve Kozmetik ile ön plana çıkmak isterseniz New well bayiliği alarak hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz. 200 metrekarelik bir dükkan alanı ile birlikte ya da AVM dükkanları ile birlikte New Well Kozmetik bayiliği alabilirsiniz.

Özsoy Kozmetik

Cecile ismi ile bilinen Özsoy Kozmetik geçmişten bu yana aktif şekilde faaliyetleri ile ve üretimiyle birlikte ön plana çıkar. 1980 yılında Türk firması olarak kullanılan Özsoy Kozmetik günümüze kadar gelebilmiş ve tüm dünya çapında ticaret yapmaya başlamıştır. %100 Türk sermayeli olan firmam özellikle vegan ürünleri ve Ceceli ile çıkardıkları makyaj malzemelerinde vegan içerikleri ile ön plana çıktı. Vegan içerikli kozmetik ürünleri satışı yapmak için Özsoy Kozmetik ya da cecile bayiliği almak mümkün. Bu bayilikle birlikte Kozmetik sektörüne hızlı bir giriş yapabilir ve kısa süre içerisinde başarılı bir ilerleme sağlayabilirsiniz.

Neva Kozmetik

Türkiye’nin ilk yerli saç boyasını üreten neva Kozmetik bilinen en iyi Kozmetik isimleri arasında yer alan ve Türk markaları arasında yer alan firmadır. 1991 yılında kurulan firmam ilk olarak yerli üretimle başlayıp Daha sonrasında satış konusunda ilerleyerek tüm dünyaya açılmıştır. Kozmetik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri olmak üzere pek çok farklı ürün yelpazesini bir arada sunuyor. Kozmetik bayiliği almak isteyen kişiler güvenli bir bayilik için neva Kozmetik adresini tercih edebilir.

Mie Kozmetik

Saç ve cilt bakım ürünlerinde her zaman önemli bir hizmet sağlayan ve ürün yelpazesini geniş tutan kozmetik markaları arasında yer alıyor. Daha da hızlı ilerleyebilmek adına bayilik sürecini başlatan firma kozmetik konusunda ilerlemek isteyen kişilere Bu imkanı sağlıyor. Kar marjı %60 olurken geri dönüşüm süresi ise 24 ayı buluyor. İsim olarak bayilik veren Mie Kozmetik dükkan kiralayarak bayilik alabileceğiniz firmalar arasındadır.

Yorum yapın