Luvoco Kahve Kiosk Bayilik

Luvoco Kahve Kiosk Bayilik hizmeti sunmakta olan bir firmadır. Franchise sistemi sayesinde ağ ve iş kurma konularında kendini daha da güçlendirmeyi hedeflemektedir. Luvoco Kahve kendini uluslararası alanda kanıtlamış bulunan bir Network pazarlama başarısı bulunmaktadır. Bu sebeple 100 den fazla ülke de varlığını sürdürmektedir. Franchise sistemi sayesinde de pek çok insana istihdam şansı sunmaktadır.

Luvoco kahve kiosk bayilik alma insanlara pek çok avantaj sunmaktadır. Gerek marka ismi ile gerek tanınmış olmasıyla girişimcilerine büyüme imkanı sunmaktadır. Luvoco kahve kiosk her zaman girişimcisinin yanındadır. Her anlamda yardımcı olmaktadır. Bayilik açmak için site üzerinden başvuru imkânı bulunmaktadır.
Cafe Luvoco Bayilik Şartları

Cafe Luvoco bayilik şartları bulunmaktadır. Cafe Luvoco almak için ilk olarak hak parasının verilmesi gerekmektedir. Hak parası miktarı 5 bin TL dir. Girişimci şirket bünyesi içerisinde yer alacağından dolayı adli ve ticari sicil kayıtlarının temiz olması gerekmektedir. İstenilen bayilik şartları içerisinde;

  • Cafe Luvoco franchise almak isteyen kişilerin ilk olarak 5000 TL olan franchise ücretinin alınması gerekmektedir.
  • Bu bedel ödendikten sonrasında kahve makinesi ve kapsüller girişimci tarafında gönderilmektedir.
  • Eğer girişimciler 5.000 TL verirlerse franchise adına sahiplerse kendileri bayilik açma haklarına sahiptirler ya da bayilik açmak isteyenlere bayilik sağlanmaktadır. Bu aşama girişimcinin kendisine bağlı olmaktadır.
  • Bayilik açamayan ancak bayilik vermeyi tercihinde bulunan girişimler toplam da 6 adet Cafe Luvoco bayisinin açılmasını sağlarlarsa ciro oranlarından %6- 40 aralığında pay alma haklarına sahiptirler.

Cafe Luvoco Bayilik Avantajı

Cafe luvoco bayilik pek çok avantajı bulunmaktadır. Son zamanlarda en çok tercih edilmekte olan bayiliklerden yalnızca biridir. Hemen hemen her il ve ilçe de Luvoco bulunmaktadır. Sağlıklı ve organik kahve ürünlerinin pek çok kitlesi bulunmaktadır. Kısa süre içerisinde organik kahve sektörü içerisinde en önemli oyunculardan biridir. Yurt dışında da büyük beğeni toplamaktadır.

Malezyalı olan Luvoco şirketi kahve çekirdeklerini Reishi mantarı ie harmanlama yaparak diğer şirketlerden ayrılmaktadır. Bayilikler yalnızca alışveriş merkezi gibi en işlek bölgelere açılmaktadır. Bu da çok sayıda müşteriye ulaşma imkanı sunmaktadır. Luvoco cafe nin tercih edilmesindeki en büyük sebep çok düşük bayilik ve yatırım sermayesi istiyor olmasıdır.

Cafe Luvoco Bayilik Nasıl Alınır?

Cafe luvoco bayilik alma işlemleri oldukça kolaydır. Luvoco organik kahve resmi internet sayfasına giriş yapılarak bayilik başvurusunda bulunmaktadır. Cafe luvoco bayilik alınmak istenirse, Gano Excel internet sitesi üzerinde oturum açılarak online şekilde kayıt yapılması gerekmektedir. Sonrasında firma iletişim numarası üzerinden yetkililer ile iletişime geçilerek sponsor numarasının belirtilmesi gerekmektedir.

Kahve butiklerinin artan popülaritesinden yararlanmak için ve Türkiye pazarından faaliyete yeni başlamış olan bir marka çaısından imtiyaz sağlamak açısından bayilik açılması için başvurmayı tercih edebilirler. Hem karlı hem de faydalı bir hizmet ile hedef kitlesi yaratılması mümkündür.

Cafe Luvoco Bayilik Konseptleri

Cafe Luvoco bayilik konseptleri 3 tanedir. Bu konseptler arasında;

  • Kiosk Bayi
  • Corner Bayi
  • Mağaza Bayilik yer almaktadır.

Bu konseptlerin zamanlama durumları ve yatırım bütçeleri birbirinden farklı olmaktadır. Mağaza bayilik konsepti olarak en işlek caddelerine açılacak olan Luvoco bayilik için mağazaların taban alanları 50 metrekare büyüklüğünde olması gerekmektedir. Kafe konseptine bağlı olarak hazırlanmış olan bayilikteki temel amaç, şirket içerisinde sıcak ve samimi bir atmosferin yaratılmasıdır. Luvoco bayilik yatırım bütçesi seçilen konseptle değişmekle beraber ortalama olarak 50.000 ila 250.000 TL aralığında değişim göstermektedir. Yine bayiliğin hangi konumda olacağına göre de değişmektedir.

Yorum yapın