Maksul Kuruyemiş Bayilik

Maksul Kuruyemiş bayilik seçenekleri, kuruyemiş alanında hizmet vermeyi düşünen birçok girişimcinin merak ettiği konulardandır. Kuruyemiş sektöründe güçlü ve önemli bir yere sahip olan firmaların başında gelen Maksul Kuruyemiş, özellikle son yıllarda Türkiye’nin birçok yerinde şubeler açarak hizmet ağını genişletmiş ve genişletmeye devam etmektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirler dahil Türkiye’nin birçok yerinde şubesi bulunan Maksul Kuruyemiş henüz bir bayilik sistemi kurmamıştır. Ancak ilerleyen süreçte firmanın marka bilinirliğine olan yoğun ilgi nedeniyle bayilik vermesi hedeflenmektedir.

Maksul Kuruyemiş bayilik şartları konusunda sorulan en önemli sorulardan birisi de firmanın bayilik için ne kadar bir ücret talep edeceği sorusudur.

Maksul Kuruyemiş Bayilik Şartları

Maksul Kuruyemiş bayilik sahibi olmak isteyen girişimcilerin kesinlikle firmanın istediği koşulları detaylı bir şekilde bilmesi ve bunları düşünerek bayilik başvurusu yapması gerekmektedir. Bayilik şartları arasında birçok önemli detay bulunmaktadır. Bu koşullar içinde:

 • Bayiliğin açılacağı lokasyon tercihi,
 • Hizmet verilecek dükkânın genişliği ve boyutları,
 • Bayilik açılacak bölgede yapılacak reklam ve tanıtımların nasıl olacağı,
 • Girişimcinin sermaye tutarı,
 • Maksul Kuruyemiş tarafından istenen isim hakkı bedeli

gibi birden çok önemli koşul bulunmaktadır. Tüm bu koşulları sağladığı takdirde Maksul Kuruyemiş bayilik ücreti girişimci tarafından ödenerek, Maksul Kuruyemiş bayiliği alınabilir. Ayrıca Maksul Kuruyemiş bayilik yorumları arasında bulunanlara göre yukarıda belirttiğimiz koşulların detaylarına değinecek olursak:

Maksul Kuruyemiş Bayilik Yorumları

 • Seçeceğiniz konum Maksul Kuruyemiş markasına uygun, geniş kitlelerin erişebileceği göz önünde bir yer olmalıdır.
 • Hizmet verilecek dükkânın büyüklüğü en az 120 metre ve üzerinde olmalıdır.
 • Hizmet verilecek konumda etkili bir reklam ve tanıtım çalışması yapılmalı ve bölgedeki halka Maksul Kuruyemiş ismi zihinlerde yer edecek şekilde duyurulmalıdır.
 • Girişimcinin bayilik alabilmesi için sermaye tutarının en az 400 bin TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
 • Firma bayilik verirken özellikle kuruyemiş alanında tecrübesi olan girişimcilere öncelik tanımaktadır.
 • Mağazanın açılacağı dükkân size ait veya kiralık olabilir.

Maksul Kuruyemiş bayilik yorumları, bayilik açmak isteyen girişimcilerin dikkat etmesi gereken bir diğer önemli husustur. Bu nedenle yukarıdaki maddeleri ciddi şekilde değerlendirip buna göre başvuru yapılmalıdır.

Maksul Kuruyemiş Bayilik Ücreti

Maksul Kuruyemiş Bayilik Ücreti, firmanın bayisi olmak isteyen girişimcilerin dikkat etmesi gereken bir diğer önemli husustur. Maksul Kuruyemiş, Türkiye genelinde 300’den fazla şubeye sahip bir marka olduğu için marka değeri oldukça yüksek bir firmadır. Ancak Maksul Kuruyemiş, şu an sadece firmanın tüm haklarına sahip olan Memiş Aile şirketi tarafından yönetilmektedir. Bu nedenle bayilik ücreti konusunda bir fiyat henüz bilinmemektedir. Ancak firmanın yakın zamanda bayi sistemine geçeceği bilinmekte ve bu ücretin kısa süre sonra duyurulması planlanmaktadır.

Maksul Kuruyemiş bayilik şartları, arasında girişimciler tarafından en çok merak edilen konu başlıklarından bir diğeri ise Maksul Kuruyemiş bayilik kar marjı oranıdır.

Maksul Kuruyemiş Bayilik Kar Marjı

Maksul Kuruyemiş bayilik kar marjı, Maksul Kuruyemiş bayiliği açmayı planlayan işletmeciler için oldukça önemlidir. Çünkü bayilik için harcanacak sermayenin kar oranıyla karşılanması, işletmenizin sürekliliği için en mühim noktadır.

Firma henüz bir bayilik sistemine sahip olmadığı için net bir kar marjı belirtmek doğru değildir. Ancak kuruyemiş sektörünün karlılığı, bu sektördeki tüm girişimcilerin belirttiği önemli bir noktadır. Özellikle kar marjınızın tavan yapacağı dönemler şu şekildedir:

 • Yılbaşı dönemi
 • Dini bayramlar
 • Doğum günleri
 • Bölgenizdeki kurum ve firmaların özel günleri

gibi birçok önemli günde işletmenizin bulunduğu konumun işlekliğine bağlı olarak karlılığınızı ciddi oranda arttırabilirsiniz.

Maksul Kuruyemiş Bayilik konusu üzerine derlediğimiz yazımızın sonuna geldik. Yazımız hakkındaki soru görüşlerinizi bizlere yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Yorum yapın