Addax Bayilik Şartları Ve Bedeli

Addax, bünyesinde çeşitli fırsatlar barındırarak müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla çalışan, gerekli özeni göstermeye gayret eden bir alışveriş sitesidir. Addax bayiliği alarak siz de kadınlara yönelik kaliteli, orijinal ve uzun süre kullanabileceğiniz ürünler elde edebilirsiniz. İsterseniz de bayilik alarak güvenli alışveriş deneyimi ile de satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ise öncelikle addax bayilik şartlarını ve bedeli gerekliliklerini sağlamanız gerekir.

Addax bayilik şartları ve bedeli gerekliliklerine genel anlamda bakacak olursak şu şekilde kısaca bahsedilebilir. Addax Bayilik başvurusu yapan kişinin yeterli derecede sorumluluk sahibi olması, liderli ve yöneticilik özelliklerine sahip olması, bayiliği açacak yeri ve dükkanı iyi seçmesi en önemlisi de herhangi bir ticari ve şahsi sicilinin bulunmaması gerekir.

Başka bir açıdan ise addax bayilik açacak bir kişinin önceliği müşteri memnuniyeti olmalıdır. Addax bayilik şartları ve bedeli oldukça merak edenler için bir diğer şart ise addax mağazasının içerisinde gerekli miktarda personel bulunması gerekir. Aksi takdirde bayilik için en önemli şartlardan biri olan müşteri memnuniyeti geri planda kalmış olacaktır. Addax bayiliğini titizlikle yürütmek için gerekli miktarda sermayenin bulunması gerektiği de unutulmamalıdır.

Addax bayilik bedeli konusuna gelecek olursak bu durum değişiklik gösterir. Addax bayiliği başvurusu yapacak kişilerin öncelikle asgari miktarda bir başlangıç miktarı belirlemesi gerekir. Addax franchise bedeli için bu gerekli ve istenen bir şeydir. Addax bayilik başvuru formunda yer alan addax franchise bedeli en az 500 bin TL olarak belirlenmiştir.

Addax bayilik bedeli için 500 bin TL aslında en küçük boyuttaki işletmeleri için geçerli bir ücrettir. Addax kar marjınızın daha yüksek olmasını istiyorsanız daha büyük mağazalarla bu işe başlayabilirsiniz. Mağazanın kapasitesi, yeri ve büyüklüğüne franchise bedeli daha yüksek tutarlara neden olabilir.

Addax bayilik veriyor mu? Sorusu oldukça merak edilen bir konudur. Addax Türkiye’de son dönemin adını en çok duyuran giyim markaları arasında yer alır ve bayilik verir. Kısa sürede önemli bir büyüme gösteren kadın giyim markası Addax’ın bayiliğini alarak kapsamlı, düzenli ve en önemlisi potansiyeli yüksek bir iş fikrini hayata geçirebilmeniz mümkündür.

Firma belirli bazı bölgeler ve lokasyonlar için ise bayilik taleplerini kapalı tutar durumdadır. Bu nedenle özellikle AVM’ler ve şehirlerin en işlek noktalarındaki mağazalar dışında bayilik taleplerine sıcak bakmamaktadır. Bu durumda addax için yapılan bayilik teklifinin iyi düşünülüp araştırılmış olması gerekir.

Addax Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Addax bayiliği alabilmek için gerekli işlemlerin tümü internet sitesi üzerinde yapılabilir. Resmi site üzerinden yaptığınıza dikkat ediniz. Bayilik için gerekli başvuru addaxın resmi sitesi olan addax.com.tr adresi üzerinden yapılır. Addax bayilik başvuru işlemi nasıl yapılır? Diye merak ediyorsanız ve addax bayiliği almak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz sizi sonuca ulaştıracaktır.

 •     Addax’ın resmî sitesi olan addax.com.tr adresini güvenli bir internet tarayıcısı üzerinden açarak işleminizi yapmaya başlayabilirsiniz.
 •   Addaxın resmi sitesinde yer alan “bayilik başvuru formu” seçeneğine tıklayınız. Açılan sayfada bayilik başvurusunun adımlarını bulacaksınız.
 •     Adım 1, bayilik formu bilgilendirmesini içerir. Burada bayilik başvurusu için bazı bilgiler bulunur. Bu bilgileri dikkatle okuyunuz. Bilgileri okuduktan sonra “ileri” butonuna tıklayarak işleminize devam edebilirsiniz.
 •     Adım 2, bu adım kişisel bilgileri içerir. Buraya ad, soyadı, T.C. kimlik numarası, öğrenim durumu, ikamet adresi, telefon ve e-posta bilgileri giriniz. Daha sonra “ileri” butonuna tıklayıp devam ediniz.
 •     Adım 3, bu kısım ise ticari bilgileri içerir. Burada bir ticari şirketin mevcut olup olmadığı sorulur. Size uygun olan seçeneği işaretleyiniz. Daha sonra “ileri” butonuna tıklayınız.
 •       Adım 4, bu adım mağaza bilgilerini içerir. Burada mevcut mağazanın kullanılması, yeni bir mağaza kiralanması ya da mağazanın henüz belirlenmediği seçeneklerinden birini işaretleşerek addax bayilik başvuru işlemine devam edebilirsiniz. İşaretlediğiniz seçenekle ilgili bilgileri doldurun. Daha sonra “ileri” butonuna tıklayınız.
 •     Adım 5, yatırım bilgilerini içerir. Burada başka bir bayilik sahibi olunduğu ve mağazanın kim tarafından yönetileceği sorularının yanında addax bayiliği franchise bedeli bulunur. İlgili seçenekleri işaretledikten sonra “ileri” butonuna tıklayıp işleminize devam edebilirsiniz.
 •     Adım 6, bu adım addax bayilik başvuru işleminin son aşamasıdır. Bu aşama sözleşme onayı içerir. Bu sözleşmeyi onaylandıktan sonra Addax bayiliği resmiyet kazanmış olur. Detaylar için addax bayilik iletişim 444 0 997 ve 0 228 315 0 444 numaralarını arayıp iletişim kurabilirsiniz.

Addax Bayilik Şartları

 •   Addax Bayilik başvurusu yapan kişinin yeterli derecede sorumluluk sahibi olması en önemli kurallardan biridir.
 •   Addax Bayilik başvurusu yapan kişinin bölgeyi idare etmek için liderlik ve yöneticilik özelliklerine sahip olması gerekir. Bölgede kontrolü ve devamlılığı sağlamak için bu özellikler oldukça gereklidir.
 •     Addax bayilik şartlarından bir diğeri ise bayilik başvurusu yapan kişinin bayilik açmasının önünde ticari bir engelinin olmaması, gereklidir. Herhangi bir ticari yasağı olmaması lazım aynı zamanda sektörde başarılı olmuş olması başvuru yapan kişinin başvurusun değerlendirilmesi açısından önemlidir.
 •     Bayilik başvurusu yapacak kişinin hukuki bir sorun çıkmaması için ticari ve şahsi sicilinin temiz olması gerekir. Aksi takdirde başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır.
 •   Addax bayiliği yapacak olacak kişinin müşteriler iyi iletişim ve müşteri memnuniyetini sağlamak bayiliğin devamı açısından gereklidir.
 •   Addax bayiliği yapacak olan kişinin söz konusu bayiliği açmak için gerekli teminatı göstermesi başvurunun değerlendirilme sürecinde bayilik açacak kişinin yararına olacaktır. Addax bayilik şartları arasında dikkat edilmesi gereken bir unsurdur.
 •     Açılacak Addax mağazasının içerisinde gerekli miktarda personelin bulunması işleyişinin düzenli ve devamlı olması için olması gereken bir unsurdur.
 •   Addax bayisine müşterilerin kolayca ulaşabileceği uygun bir konumdaki bir mağazanın kiralamış olması müşterilerin mağazaya alışması açısından gereklidir.
 •     Addax bayiliğini yürütmek için sermayenin yeterli düzeyde olması gerekir. Başlangıçta olan küçük işletmeler için addax bayilik bedeli 450-500 bin TL civarında belirlenmiştir.

Addax Mağazası Açmak Para Kazandırır Mı?

Addax mağazası açtığınız yere göre farklılık gösterse de genel anlamda para kazandırır. Addax mağazası açmak için işe koyulan yatırımcıların büyük bir çoğunluğu addax mağazası açmak para kazandırır mı? Sorusunu araştırmaya başlar. Addax, franchise almış olan bayilerine önemli oranda destekler sağlar durumdadır. Mağazanın iş hacmini artırmaya yönelik işlemlerde desteklerini esirgemezler. Sağlanan bu destekler ile ortalama bir giyim markasından daha fazla kar marjına sahip olmuş olursunuz.

Addax bayilik kazancı yatırımcının öz sermayesinin geri kazanabilmesine önem verir. Ancak addax kar marjı her sene firma tarafından değişikliğe uğratılır. Bu değişikliğin sebebi ise enflasyon oranlı veya firmanın kendi karlarını geri kazanılması için yapılır. Elde edilen bilgilere göre addax kar marjı %50- %60 arasında değişiklik gösterir durumdadır.

Addax mağazası para kazandırır, ancak aylık ne kadar kazandırır? Sorusuna net bir cevap vermek doğru olmayacaktır. Bu durum ciro denen şeye göre farklılık gösterir. Bu kazanç meselesi açacağınız lokasyona ve hizmet kalitenize göre değişiklik gösterir. Satılan her ürün için aynı nicelikte bir kar marjından söz etme mümkün olmayacaktır. Kar marjları genelde aynıdır, değişime uğramazlar. Hatta genelde aylık gideri hesaplarken genelde personel, vergi, fatura, kira ve diğer giderleri toplarsanız yaklaşık bir gider ortaya çıkar.

Bütün bunlar düşünüldüğünde bilinen bir gerçek vardır ki oda addax bayiliği kazandıran franchise markaları arasında yer alır. Para kazanma konusu ise bayilik açan kişinin işletmesini açtıktan sonra lokasyonundan yapacağı satış potansiyeline kadar pek çok konuya bağlıdır. Addax için brüt kar marjı sabit kalsa da cirosu her zaman değişebilir.

Addax bayileri kaç para kazanıyor? Sorusunun cevabı ise dönem dönem değişikliğe uğrar. Bazı ay ve ya mevsimlerde belirtilen oranların iki katına çıkabilir. Bazı dönemlerde ise yarısı kazanılabilir. Genel ekonomi gidişatı veya global ekonomi de burada etkili olabilmektedir. Bir diğer ciddi bir faktör ise halkın alım gücü ile ilişkilendirilebilir.

Addax bayiliği aylık getirisi az veya daha çok olması biraz siz yatırımcıya bağlıdır. Bu konuda yanı bayilik kazanç artırma konusunda dikkat edebileceğiniz bazı kazanç artıran unsurlar vardır. Bu unsurlara dikkat ederseniz kazancınızı arttırabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken unsurları sıralamak istersek;

 •       Lakasyon olarak işlek bir lokasyon seçiniz ve taşınınız.
 •       Giderlerinizi minimize olacak şekilde ayarlayınız.
 •       Müşterileriniz ile bağ kurunuz ve onlara gereken ilgi alakayı gösteriniz.
 •       Gereksiz harcamalardan kaçının, tasarruf yapmaya çalışınız.
 •       Personel fazlalığından kaçınınız. Aynı zamanda personelin özverili ve titiz çalışanını tercih ediniz.
 •       Kampanyalar yaparak yeni müşteriler elde etmeye çalışınız.
 •       Bayiliğinizin web sitesini yayına sürünüz ve dikkat çekici unsurlar ekleyiniz.
 •       Web sitenizde siparişlerinizi müşteriler için daha kolay bir hale getiriniz.
 •       Addax bayilik kar marj artırma yöntemlerine dikkat ederek işinizin kontrolü tamamen sizin elinizde olmuş olur.

Addax Bayilik Ücreti

Addax bayilik ücreti konusuna daha önce yazımızda bahsetmiştik. Bayilik yapılacağı sırada ülkenin enflasyon durumuna ekonomik boyutuna göre değişiklik gösterebilir.  Addax franchise başvuru bedeli küçük bir işletme için 500 bin TL olarak belirlenebilir. Mağazanızın kapasitesi, açılan yeri ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterir.

Addax bayilik yorumlarına bakıldığında genel olarak memnun ve mutlu olan bir müşteri potansiyeli ile karşı karşıya olduğunuzu göreceksiniz. Müşteriler ürünlerin kalitesinden ve farklı oluşundan mutludurlar. Her tarza ve kesime hitap eden ürünleri bulunur. Ürünlerin renkleri ve modaya uygun olmasıyla dikkatleri üzerinde toplayan bir markadır.

Addax Bayilik İletişim için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Addax müşteri hizmetleri telefon numarası toplam iki adettir. Addaxın çağrı merkezi 444 0 997 ve 0 228 315 0 444 numaraları üzerinden hizmet verir durumdadır. Bunlar dışında Addax sitesinin iletişim bölümünden de müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkündür. Sitenin addax.com.tr/tr/p/Contact sekmesine girdikten iletişim formuna ulaşabilirsiniz. Buradan ad, soyad ve e-posta bilgileri girildikten sonra gönderilecek mesajın konusu ve içeriği yazılması gerekir. Daha sonra “gönder” butonuna tıklanarak işleminizi sonlandırabilirsiniz.

Yorum yapın