Battalbey Çiğ Köfte Bayilik

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Türkiye de en çok tüketilmekte olan yöresel lezzetlerden olan çiğköfte dükkânı açmak yatırım yapılacak fikirlerden biridir. Eğer yatırım yapılacak risksiz bir alan isteniyorsa Battalbey Çiğköfte Bayilik açmak kaçırılmaz bir fırsattır.

Üstelik Battalbey çiğköte bayilik franchise bedeli talep etmemektedir. Bu şekilde kısa süre içerisinde insanlar hem kendi işlerinin patronu olabilirler hem de çok para kazanabilmektedirler.

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Battalbey çiğköfte bayilik açmak isteyenler açısından Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları bulunmaktadır. Her kurumsal firma da bulunduğu gibi Battalbey Çiğ Köfte bayilik açmak için de franchise şartları belirli çerçeve içerisinde bulunmaktadır. Bu şartları gerçekleştirmek oldukça kolaydır. Yatırımcıların aleyhinde şeyler bulunmadıkça maliyetler en düşük yöntemlerin göz önüne alınarak belirlenmektedir.

Battalbey Çiğ Köfte bayilik şartları şu şekildedir;

  • İlk olarak Battalbey Çiğköfte Bayilik şartları arasında ilk bilinmesi gerekenler arasında mağaza kurulumları ve dekoasyon işleri yatırım gerçekleştiren kişi tarafından yapılmaktadır. Çünkü Battalbey Çiğköfte markası kurumsal bir firmadır. Kurumsal firmaların belli bir dekorasyonu bulunmaktadır.
  • Battalbey bayilik başvurusu için verilen formlar eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.
  • Seçilen mağazanın satış yapmak için uygun bir konumu bulunmalıdır. Hem işlek hem de yoğun olan bölgeler tercih edilmelidir. Bu şartlar il, ilçe ve de mahalleye göre değişiklik göstermektedir.
  • Bayilerin ön camlarında, mağazalarda ve tabelasında marka logosu yer alması gerekmektedir.

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Nasıl Alınır

Battalbey franchise isim ya da ücret hakkı bulunmamaktadır. Bu sebeple de herhangi bir ödeme gerçekleştirilmeden sadece başvuru yapılması gerekli ve yeterli olmaktadır. Sadece şartların yerine getirilmesi gerekmektedir.  Battalbey çiğ köfte bayilik nasıl alınmaktadır;

  1. Battalbey Çiğköfte bayilik formları eksiksiz ve de doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir.
  2. En önemlisi Battalbey Çiğköfte bayilik firma konseptine uygun olarak yapılması marka sahibi tarafından beklenmektedir.

Bu iki adım gerçekleştirilerek firmanın bayilik şartlarını yerine getirildiğinde bayilik işlemleri başlamaktadır.

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Ne Kadar Kazandırır

Battalbey Çiğköfte Bayilik ne kadar kazandırır sorusu yatırım gerçekleştirecekler açısından merak edilmektedir. 

Battalbey Çiğköfte Bayilik kazançları ayda 20 bin TL ve 25 bin TL arasında değişmektedir. Bu kazanç durumu giderler hesaplandıktan sonraki net kazancı ifade etmektedir.

Elbette ki Battalbey Çiğköfte Bayilik dükkânın bulunmuş olduğu ilçe, cadde ve de sokak konumun da yer alan kazanç değişimi de etkilemektedir. Bahsedilen kazanç miktarı en düşük miktardan yüksek olan miktara doğru artmakta olan genel bir aralıkta yer almaktadır. Ortalama olarak orta halli bir yerde olan bayilik ise ayda net olarak 15 bin TL kazanç sağlamaktadır.

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Ücreti

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik ücreti ve açmak için yapılacak olan maliyet ortalama 250 bin TL tutmaktadır. Eğer yatırımcılar Battalbay Çiğköfte bayiliği alınacaksa yatırımcılardan şirket tarafınca belirlenmiş olan konsepte uygun olan dekorasyonların yapılması istenmektedir. Battalbey Çiğköfte Bayilik ücreti ve maliyeti açmak için yapılacak olan miktar açılacak olan dükkanın konum ve büyüklüğüne oranla da değişmektedir.

İç ve de dış dekorasyon için en küçük şartlar içerisinde ve küçük bir semt içerisinde yaklaşık olarak ücreti 150 bin TL ye düşmektedir. Ancak büyük bir caddenin üzerinde açılacak olan Battalbay Çiğköfte bayiliği 200 bin TL ye kadar dekorasyon maliyeti tutmaktadır. Ayrıca kira ve servis için de motosiklet alınması gerekiyorsa bu rakam daha da yükselecektir. Total oranda Battalbey Çiğköfte Bayilik ücreti ve maliyeti 250 bin TL’ye dükkân eksiksiz olacak şekilde açıla bilinmektedir.

Yorum yapın