Mobil Uygulama Fikirleri

Günümüzde mobil uygulamalar ile ekonomik özgürlüklerine erişen çok fazla insan var. Peki bu insanlar ilk önce hangi fikirlere göre bu uygulamaları yaptılar. Bu uygulamalar genel olarak hizmet sektörüne öncülük eden kısımlarda yer alıyor. Bu durumda da insanlar direkt olarak bu uygulamaları indirmeye başlıyorlar.  Peki sizler henüz yapılmamış mobil uygulama fikirleri nasıl elde edebilirsiniz? Bu kapsamda ilk olarak sizlere belli başlı fikirler vereceğiz. Bu fikirlere uygun bir şekilde işlemler yapabilirsiniz. Yazılım bilmenize gerek yoktur. İnternette artık fikirlerinize uygun mobil uygulamalar yaptırabileceğiniz birçok yazılımcı vardır. Bu yazılımcıları ile görüşerek kısa bir süre içerisinde uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Fikirlerinizi sağlam bir mobil yazılımcıya belirterek; neler istediğinizi anlatın. Bu kapsamda en iyi şekilde bir mobil uygulamanız olacaktır. Mobil uygulama noktasında da ayrıca fikirler alabileceğiniz forum siteleri de mevcuttur. Bu forum sitelerinden insanların daha önce yaptıkları mobil uygulamalar noktasında da tecrübelerini okuyabilirsiniz.

Kişisel Antrenör Uygulaması

Kişisel antrenör uygulaması, kişisel egzersiz programlarını uygulayanlar için bulunmaz bir mihenk taşıdır. Uygulama, yaşam tarzınızı değiştirmek ve sağlıklı bir beden ile sağlıklı bir yaşam kurmak için gerekli adımları atmak isteyenler için büyük bir yardımcı olacak.

  • Uygulama sayesinde; istediğiniz zaman, istediğiniz yerde egzersiz yapmanıza ve sağlıklı yaşama odaklanmanıza olanak tanıyor.
  • Uygulamada, eğitimli kişisel antrenörler tarafından oluşturulan çeşitli çalışmalar ve egzersizler mevcuttur.
  • Kişisel antrenör uygulaması hem kullanıcıların kendilerine özgü hedefler koymalarını ve bunu gerçekleştirmelerini sağlar.
  • Hem de bedenlerine uygun uygulandıkları programlar ve çalışmalarla ilerlemelerini kolaylaştırır.

Uygulama, diyet listesi ve ücretsiz besin listesi gibi özellikleri de içerebilir. Her bir kullanıcının sağlıklı ve fit olma amacını kolaylaştırmak üzere özel olarak tasarlanabilir. Böylece kişiler kendi fitness hedeflerine kolaylıkla ulaşabilecektir. Hedeflerinize uygun olarak tasarlanacak bir uygulama ile yüksek kazançlarda sizlerin olacaktır.

Seyahat Planlama Uygulaması

Tatil zamanı geldiğinde, günleri en iyi şekilde değerlendirmek için nerede ne yapacağınızı planlamanız önemlidir. Seyahat planlama uygulaması, bu zahmetten sizi kurtarabilir. Harika bir seyahat, sadece bir kaç basit adımda gerçekleşebilir. Uygulamayı hazırlarken her detaya dikkat etmek yeterli olacaktır. Bundan sonra da biraz bekleyerek tatilinize kullanmanıza yardımcı oluyor.

  • Uygulamadaki ekranı doldurarak; gideceğiniz yerlerin, uçuşların ve konaklama bilgilerinin arasındaki bağlantıyı kolayca yönetebilirsiniz.
  • Farklı zaman dilimleri ve tarihler için gidiş dönüş uçuşlarının süresi, fiyatları, kayıt bilgileri ve diğer önemli bilgileri de beraberinde getiriyor. Sadece uçuş bilgileri ile sınırlı değil. Uygulama ayrıca tatil konaklamanız, hava durumu ve hedefinizin farklı yerleri görmede kullanabileceğiniz neredeyse tüm ziyaretçi etkinlikleri hakkındaki bilgileri de sağlamalıdır.
  • Uygulamayı kullanarak; tatilinizi, seyahatlerinizi organize etmek için plan amaçlı ve gezinti amaçlı günlerinizi daha etkin biçimde planlamak mümkün. Ayrıca uygulama, her türlü seyahat için detaylı bir harita sunacaktır. Bu harita, hedeflerinizin nerede olduğuna ve aralarındaki mesafelerine ilişkin bütün yolları ve yol mesafelerini görmenizi sağlayacaktır.

Bu tür bir uygulama ile birlikte karavan ile dünya turlarına çıkanlar ya da farklı bir gezi planları olanların ilgisini çekebilirsiniz. Uygulamanın büyümesi için ise bir youtube ya da instagram influencerı ile çalışmak yeterli olacaktır. Bununla birlikte uygulama yüksek indirme değerlerine sahip olacaktır.

Sosyal Yardımlaşma Uygulaması

Sosyal yardımlaşma uygulaması, ihtiyacı olanların hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla geliştirilecek bir uygulamadır. Birbirinden farklı özellikleri içeren özellikleri ile birlikte sosyal yardım vakfına doğru bir adım bile atabilirsiniz. Yardım için uygulamalar, yardım etmek için çağrı merkezleri ve sosyal yardım platformları sayılabilir. Sosyal yardımlaşma uygulaması çeşitli ihtiyaçlara yardım etme konusunda bir araya gelen yerel topluluklar arasındaki iletişimi kolaylaştırarak, yardım niyetlerini destekler.

  • Yardımlaşma uygulamaları, kullanıcıların ihtiyaçlarını kolayca karşılamalarını sağlamak ve insanlar arası iletişimleri geliştirmek amacıyla tasarlanabilir. Bir kullanıcı yardımseverlik talebinde bulunurken, diğer kullanıcılar bu talepleri kolayca görüntüleyebilir ve istedikleri kategoriye göre kısa bir arama gerçekleştirebilirler.
  • Yerel topluluklar sosyal yardımlaşma uygulaması sunduğu faydalar sayesinde, ihtiyaç sahiplerine yardım etmek üzere bir araya gelmeye hazırdır. Uygulama, insanların yardıma ihtiyaç duydukları herhangi bir yerde yardım etme arzusunu destekleyerek, topluluğun dayanışma kültürünün gelişmesine de yardımcı olur.

Yardımlaşma uygulamalarının diğer büyük avantajı da, ihtiyaç sahibi kişilere emektar olarak hizmet etme olanağını sağlamasıdır. Yardımlaşma uygulamaları sayesinde, herkes yardım etmek istedikleri alana göre görevleri seçebilir. Bu görevleri rahatlıkla yerine getirebilir. Bu şekilde bir uygulama ile birlikte fakir bir ailenin yardımı değil, öğrencilere kadar yardım ulaştırılabilir.

Sosyal yardımlaşma uygulaması sayesinde herkese rahat bir şekilde erişebilirsiniz. En düşük seviyeden yatırım seçenekleri sağlayarak herkesin dilediği tutarda yardımlaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu durum sizlere şu sorunu da ortaya çıkabilir. Gelen ödemeleri her zaman bir sosyal medya aracılığı ile birlikte paylaşmak yeterli olacaktır. Bununla birlikte insanların güvenini daha net bir şekilde kazanabilirsiniz. Bu kadar emek ile birlikte sizler bu uygulamadan nasıl para kazanabilirsiniz? Bu uygulamanın rahatsız etmeyeceği bir köşesine adsense reklamı yerleştirmek yeterli olabilir. Ayrıca firmalarla reklam anlaşma yaptığınız taktirde de 2.bir reklam alanı yaratabilirsiniz.

Yorum yapın