Takıştır Bayilik

1999 yılında ticaret hayatına başlayan bijuteri üzerine hizmet veren bir firmadır. Takıştır Bayilikleri ve Türkiye’nin birçok alanında yer alan mağazaları ile gelişmeye devam etmektedir.

Takıştır Bayilik Şartları Nelerdir?

Takıştır bayilik şartları aşağıdaki gibi belirlenmiştir:

  • İş yeri, işlek bir alanda bulunmalıdır. Bu sayede daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşılabilir.
  • İş yerinin dükkân alanı en az 35 metrekare olmalıdır.
  • İş yerinin sermaye bedeli, genellikle 25 ile 50 bin TL arasında olmalıdır ve bu bedel karşılanmalıdır.
  • Başvuru sahibinin daha önce ticaret yapmış olması ve ticari deneyime sahip olması tercih sebebidir.
  • Başvuru sahibi, sorumluluk sahibi ve bilinçli bir kişiliğe sahip olmalıdır.
  • Başvuru sahibinin, takıştır bayiliği için uygun bir profesyonel yatkınlığa sahip olması gerekmektedir.
  • Mağazanın dekorasyon işlemleri, takıştır markasının imzasını taşıyan bir mimar tarafından gerçekleştirilmelidir.

Takıştır Bayiliği Nasıl Alınır?

Takıştır bayilik alma için ilk adım, firmanın web sitesi üzerinden iletişim formunu eksiksiz doldurmaktır. Özellikle iletişim numarasının doğru girildiğinden emin olunmalıdır, çünkü size bu numara üzerinden ulaşılacaktır. Daha sonra doldurulan form, gerekli merciler tarafından incelenerek olumlu ya da olumsuz sonuçlanabilir. Olumlu sonuçlanması durumunda size geri dönüş sağlanacaktır, ancak olumsuz sonuçlanması durumunda da geri dönüş işlemi uygulanacaktır.

Formdaki bilgiler dahilinde size yüz yüze görüşme talebi iletilir. Bu görüşme sırasında işe daha detaylı bilgiler verilir ve sizden gerekli belgelerin temini için bir liste verilir. CV’niz de incelenecek ve olumsuz bir durumla karşılaşılırsa tüm işlemler iptal edilebilir.

Sonrasında kullanıcı sözleşmesi ile istediğiniz yerde şube açma yetkisi size verilir. Ancak şube açılacak yerin gerekli izin belgelerine sahip olmasına dikkat etmelisiniz. İzin belgesi ile birlikte açacağınız yerde Takıştır markasını en güzel şekilde taşımaya özen göstermelisiniz. Ayrıca işinizin başında olmanız da Takıştır tarafından önemli bir konu olarak değerlendirilir.

Tüm sorumlulukları üstlenerek bu işe girişilmelidir. Sorumluluk bilinciyle açılan işletmelerde yüksek verim elde edilebilir. Bir yıl içinde yüzde yüze yakın bir kar elde etme potansiyeli de bulunmaktadır.

Takıştır Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Takıştır bayilik ücreti 2020 yılı itibariyle minimum 80.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu yatırım bedeli ile birlikte kar oranı %100 ila 150 arasında olabilir. Yatırım bedeli arttıkça kar oranındaki artış da daha fazla olabilir. Takıştır markası, ticaret hacmi yüksek bir firma olduğu için, yatırım bedeli 80.000 TL ile sınırlı olsa bile kar oranı %100’ün altına düşmeyecektir.

Takıştır’ın Kaç Bayisi Var?

Takıştır, Türkiye genelinde 60 adet bayiye sahip olan kurumsal bir firmadır. Takıştır bayi sayısı 23 farklı ilde bulunmaktadır. Firma sürekli olarak büyümekte ve gelişmektedir. Takıştır bijuteri, yurt dışında da birçok bijuteri mağazasında yerini almıştır. Şirket, %100 müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda faaliyet gösteren bir ticaret hacmine sahiptir.

Yorum yapın