Tarım Kredi Kooperatifi Market Bayilik

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, Türkiye tarımının gururu haline gelmiş bölge birlikleri, kooperatifleri, büroları, büyük şirketleri ve 800 bin ortağı ile Türkiye’nin en büyük ve en önemli çiftçi kuruluşudur. Esasında Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’nin kuruluşu 1863 yılına dayanmaktadır.  Mithat Paşa’nın “Memleket Sandıkları” şu anki Tarım Kredi Kooperatiflerinin temelini oluşturmaktadır.

Hedef ve ilkelerini çiftçiyi ön planda tutmak, en iyisini yapmak, sürekli gelişmek için kaynak bulmak, iş ahlakı ve dürüstlük içinde çalışmak ve Türk tarımına giderek artan desteklerde bulunmak olarak tanımlamaktadırlar.

Tarım kredi Kooperatifleri bu ilkeler ve hedefler çerçevesinde her geçen gün büyümekte ve her ilçe ve illerde yeni bayiler açmaktadırlar. İçerdiği geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla pek çok müşteriyi kendisine çekmekte ve her geçen gün bayilerine yenilerini eklemektedir. Tarım Kredi Kooperatifi Bayilik, tam da bu nedenler sebebiyle pek çok bayi açmayı düşünen kişilerin önceliği halini almıştır.

Tarım Kredi Kooperatifi Bayilik Başvurusu

Yapılan yeni bir değişiklik ile artık Tarım kredi Kooperatifleri’nden bayilik alabilirsiniz. Bu konudaki ana hedefleri hali hazırda mevcut 1400 şube sayılarını 2500 çıkarmaktır. Bu konuda yatırımcılar özellikle KooperatiF, KoopmarkeT, KoopGrosS isimli yapılanmaları ile bayilik başvurusunda bulunabilecekler.

Bayilik almak diğer pek çok firmaya göre oldukça kolaydır. Tarım Kredi Kooperatifi Bayilik Başvurusu için öncelikler resmi web sitelerini ziyaret etmeli ve sitede yer alan bayilik başvuru formu ili talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Tarım kredi Kooperatifi başvurunuzu değerlendirdikten sonra size dönüş yapacaktır. Tarım Kredi Kooperatifi Bayilik Başvurusu konusunda öncelikle dikkat etmeniz gereken Tarım Kredi Kooperatifi Bayilik Başvurusu Şartları alt başlıkta incelenecektir.

Tarım Kredi Kooperatifi Bayilik Başvurusu Şartları

Yaptığınız Tarım kredi Kooperatifi Bayilik Başvurusu firma tarafından değerlendirilirken sahip olduğunuz ya da sahip olmanız gereken özellikler hakkında sizi değerlendirmeye alacaklardır. Bu konuları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Girişimci ruha sahip olmanız Tarım Kredi Kooperatifi Bayilik Başvurusu Şartları için oldukça büyük öneme sahiptir. Büyümeyi ana ilkesi haline getirmiş bir firma size bayilik verdikten kendilerine ne katacağınızı soracaklardır. Girişimci olmanız bu soruyu yanıtlamanız açısından size büyük avantaj sağlayacaktır.
  • İş planı hazırlayabilmeniz Tarım Kredi Kooperatifi Bayilik almanız durumunda yönetim konusunda nasıl bir beceride olduğunuzu anlatma bakımından Tarım Kredi Kooperatifi için üzerinde durulacak bir diğer noktadır.
  • Her firmada olduğu gibi elbette ki Tarım Kredi Kooperatifinin de bir marka değeri vardır ve bunu bayilik talep eden şahıslardan beklemektedirler.
  • Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet de önem verdikleri bir diğer husustur.

Tarım Kredi Kooperatifi Bayilik Başvurusu Şartları için henüz net bilgiler verilmiş değil. Bayilik başvurusu sistemi açılmış ancak başvuru şartlarını sağlayan resmi bir açıklamada bulunulmamıştır. Bu konuda altını çizmekte yararı olan kısım şudur ki başvuruda bulunacak kişilerin gıda sektöründe deneyimli olması halinde başvuru talepleri öncelikli olarak incelenecektir.

Tarım Kredi Kooperatif Bayilik Ücreti 

Tarım Kredi Kooperatifi Bayilik süreci henüz tam anlamıyla netliğe kavuşmadığı için bu konuda net bilgiler vermek elbette ki zor. Ancak sektörde yer alan rakip diğer firmalardan yola çıkarak tahmini bir bedel verebilmemiz mümkündür.  Buna göre Tarım Kredi Kooperatif bayilik ücreti tahmini olarak 700 bin lira civarında bulunmaktadır. KoopMarket için ise Tarım Kredi Kooperatif bayilik ücreti hemen hemen 400-500 bin lira civarını bulabilmektedir. Tarım Kredi Kooperatifi’nin büyük market zinciri olan KoopGrosS için ise bu maliyet hemen hemen 2 milyon lirayı bulabilmektedir.

Yorum yapın