Tatlıses Çiğköfte Bayilik Bedeli ve Şartları

Tatlıses çiğ köfte bayilik bedeli ve şartları, bayilik almak isteyen kişiler tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Düşük maliyetli olarak alacağınız Tatlıses çiğ köfte bayilik, daha sonrasında büyük karlar sağlamanıza yardımcı olacaktır. Kendi işinin patronu olmak isteyenler ve dükkan açmak isteyenler için Tatlıses çiğ köfte franchıse bedelinin ne olduğu da sıklıkla sorulan sorular arasındadır.

Bayiliği açabilmek için gerekli şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız öncelikli olarak başvuru yaparak başlayabilirsiniz. Ayrıca oldukça karlı olan Tatlıses çiğ köfte bayilik açma işlemleri, kaliteli bir dükkâna sahip olmak konusunda da sizlere destek olmaktadır.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları

Tatlıses çiğ köfte bayilik şartları, bayilik açmak isteyen kişilerin daha öncesinde bilmesi gereken noktalar arasında yer almaktadır. Tatlıses çiğköfte bayilik başvuru şartları:

 • Su tesisatı olan 20 metrekarelik bir dükkan kiralanmalıdır. AVM içerisinde ise 10 metrekare olmalıdır.
 • Bulunduğunuz alanda çiğ köfte bayiliği varsa ona en az 2 km uzaklıkta bir alanda dükkan açılmalıdır.
 • Yalnızca bayiliğin verdiği ürünler bulunmalıdır.
 • 20- 25 bin arasında bir bayilik masrafı ödenmelidir.
 • İçeride mutfak bulunmalıdır.
 • Açılış 15 gün içerisinde yapılmalıdır.
 • 3-5 yıl arasında sözleşme imzalanmalıdır.

Bu bayilik şartları karşılandığı sürece herhangi bir sorun olmadan çiğköfte bayiliği açılabilmektedir. Özellikle karlı bir iş olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen bayilik açma işlemleri sorunsuz şekilde tamamlanabilmektedir.
Tatlıses Çiğköfte Bayilik Avantajları

Tatlıses çiğköfte bayilik almak istiyorum diyorsanız öncelikli olarak kar- zarar dengesini düşünmelisiniz. Avantajlarını bilmeniz de sizlerin neden bayilik açmak istemenizi tam olarak açıklamaktadır. Tatlıses çiğköfte bayilik açma avantajları:

 • Sürekli satış yapan bir dükkana sahip olursunuz.
 • Hazır bir marka bilinirliği,
 • Sevilen ürünlerle satış yapma fırsatı,
 • Düşük maliyetle yüksek kar elde etme fırsatı,
 • Güvenilirlik,
 • Çeşitli desteklerle kolaylıkla büyüme olanağı,

Gibi avantajlardır. Bir bayilik sahibi olmak sonrasında hızlı bir şekilde yatırdığınız sermayeyi geri alabilmekte ve bu sayede de ilerleyebilmektesiniz. Özellikle Tatlıses çiğköfte bayilikleri hızlı bir şekilde ilerleme kaydedebilme adına kurumsallaşmış kimliği ile destekler vermektedir.

Tatlıses Çiğköfte Bayiliğinde Kazanılan Miktar

Tatlıses çiğköfte bayilik fiyatı karşılandığı takdirde yüksek oranlarla kazanç sağlamanız da mümkündür. Bu kazançlar sayesinde en az 4-5 ay içerisinde yatırdığınız sermayenin kat kat fazlasını kazanmanız da mümkündür.

Yaklaşık olarak 20 ile 25 bin TL civarında açma maliyeti çıkan Tatlıses çiğköfte bayiliği, yüksek gelirli bir şekilde satış yapma fırsatları sunmaktadır. Yaklaşık olarak %100’e varan bir kar marjı olan bu çiğköfte bayiliklerinde satış yaparak gelirinizi artırabilirsiniz.

Hızlı bir şekilde kazanç sağlayabileceğiniz çiğköfte bayiliklerini açarak gelir elde edebilir ve ayrıca kuracağınız dükkan sayesinde, keyifli şekilde de vakit geçirebilirsiniz.

Tatlıses ÇiğKöfte Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tatlıses çiğköfte bayilik iletişim numaraları ile yapacağınız başvuru sonrasında bayiliğinizi açmak için gerekli şartları yerine getirebilirsiniz.

Tatlıses çiğköfte bayisi almak istiyorsanız, öncelikli olarak 20 bin TL sermaye ile hazır bulunmalısınız. Daha sonrasında da başvuru yapmadan önce sözleşmelerin imzalanması ve 15 günlük bir süre içerisinde dükkanın açılmasının sağlanması gerekmektedir.

Başvurusunu internet üzerinden yapabileceğiniz gibi iletişim numaralarından da ulaşım sağlamanız mümkündür. Yüksek kar marjına sahip bu dükkanları açmak için yaptığınız başvuru sonrasında kısa sürede cevap verilecektir. Bu cevaplar sonrasında sözleşme süreci başlayacak ve ardından da dükkanı açabileceksiniz.

Özellikle yapılacak olan açılışlarda bayiliğin sorumluluklarını alabilmek ve sorunsuz şekilde üretim yapabilmek ana şartlardandır. Bu şartlar karşılandığı sürece Tatlıses çiğköfte bayiliği açabilmeniz de mümkün olmaktadır.

Yorum yapın