Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

Günümüzde artan telefon fiyatlarıyla birlikte telefon kullanıcıları, cihazlarını korumak için kılıflara yönelmektedirler. Evde telefon kılıfı paketleme işi çok fazla rağbet görmektedir. Kılıf üreticileri bu yoğunluktan dolayı istihdam oluşturmakta zorluk çekmektedirler. Evde paketleme işi yapan kişilere bu iş çokça bahsediliyor. Kılıf paketleme işi için evden çalışan, ek gelir sağlamak için iş arayanlara bir gelir sağlamaktadır.

Evde telefon kılıfı paketleme işi için tek başına değil bir ekip olarak çalışmanın daha çok gelir elde etmeyi sağlayacaktır. Böylece daha fazla işi daha kısa sürede bitirebilirsiniz. Bunun nedeni ise işletmelerin toplu olarak sipariş almayı tercih etmesidir. Ülkemizde bu iş yapanlara duyan ihtiyaç günden güne artmaktadır. Bunun nedeni ise evden çalışanlara işveren tarafından normal bir çalışan gibi ayrıcalıklar sağlanması gerekmemesi diyebiliriz.

 Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Nedir?

Evde telefon kılıfı paketleme işi nedir diye soracak olursanız da, genel olarak çok basit bir iştir. Yapılması gereken yalnızca telefon kılıfını naylon poşete sonrasında da kutuya yerleştirmektir. İş tanımı sadece bundan ibarettir. Evde paketleme işi olarak yapılabilecek en zahmetsiz işlerden biridir. Kutulara ek olarak bazı firmalar küçük ürünler broşür gibi ekleyebiliyorlar.

Evde yapılan ek işler içinde en zahmetsiz olan işlerden biridir. Telefon kılıfı paketleme yaparken size verilen çeşitli kılıfları firmanın istediği doğrultuda paketleyerek teslim etmeniz gerekir. Bu işi yapmak için özel bilgi donanımına ve el becerisine ihtiyacınız yoktur. Yalnızca işi doğru ve istenen şekilde, belirlenen tarihte teslim etmeniz yeterlidir. Paketleme yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de telefon kılıflarının ayrıştırılmasıdır. Firma eğer ürünleri barkodlu ve değişik cinslerde yolladıysa bunları ayrı ayrı kutularda toplamanız gerekebilir.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde telefon kılıfı paketleme işi herhangi bir maliyeti olmayan, el becerisi ve yetenek gerektirmeyen bir iştir. Ancak bu işi yaparken önerimiz bir ekip kurmanız ve ekiple beraber işi yapmanızdır. Bu şekilde daha çok ek gelir elde edebilirsiniz. Toplu siparişler veren firmalar çok fazla evde çalışan ekip bulamadıklarından size iş verme olasılıkları da artacaktır.

Evde telefon kılıfı paketleme işi nasıl yapılır sorusu sıkça sorulmaktadır. Genelde evde çalışanlara işveren firmalar malzemeleri evinize yollarlar. Malzemeler yapılarına göre paketlenerek toplu halde size ulaştırılır. Telefon kılıfı satan firmalar da kırılacak ürün olmadığından çuval gibi büyük hacme sahip şeylere kılıfları, naylon poşetleri ve yapıştıra bantlarını evinize ulaştırırlar. Ve tabi kutular da gelir.

Firmalar nasıl paketleme yapılacağı konusunda direktifler verirler. Kutularda kaç kılıf olacağı, kılıfların poşetlerin hangi yüzüne bakacak şekilde yerleştirileceği gibi hususları belirtirler. İş bittikten sonra işi aldığınız firmayı arayarak teslim almaları gerektiğini söylersiniz. İşi teslim alırken de ücret ödemesi yapılır.

Telefon Kılıfı Paketleme ile Ne Kadar Para Kazanılır?

Telefon kılıfı paketleme ile ne kadar para kazanılır? Evde telefon kılıfı paketleme işi ile aylık 6800 TL para kazanabilirsiniz. Üstelik bunu kolaylıkla elde edebilirsiniz. Gerçek evde paketleme işi olarak bilinen telefon paketleme insanlara güzel bir ek gelir sağlar. Günümüzde cep telefonlarının fiyatlarının son dönemlerde artması hatta 40-50 bin liralara ulaşması cep telefonu kullanıcılarının telefon kılıfı temin etmeye itiyor. Bu durumda cep telefon kılıfı üreticileri her zamankinden daha fazla iş hacmine sahip olup daha fazla para kazanır duruma geliyorlar. Artan bu talep doğrusunda bir istihdam sorunu ortaya çıkıyor. Bundan kaynaklı olarak işletmeler özellikle paketleme işleri için evden çalışan kişilerden hizmet almayı tercih ediyorlar.

Cep telefonu paketleme işinden ortalama olarak bin adet cep telefonu kılıfı paketleme işi için öncelikle 350 TL ödeme alırsınız. Böylelikle bir grup oluşturup 3-4 kişi çalışarak günlük 5 bine yakın cep telefonu kılıfını paketleyebilir ve satışa hazır hale getirebilirsiniz. Telefon kılıfı paketleme ile ne kadar para kazanılır? Sorusuna da bunu bütün aya bütünlediğimiz zaman aylık 6 bin 800 liraya kadar para kazandıran bir ek gelir elde etmiş olursunuz diye cevap verebiliriz.

Telefon kılıfı paketleme işine girebilmek için öncelikle telefon kılıfı üreten işletmeler ile temasa geçmeniz gerekiyor.  Bu şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar bu tür telefon kılıfı üreten işletmeler ile daha hızlı ve doğrudan temasa geçebilirler. Çünkü büyük şehirlerde tüketim daha fazla olduğu için üretim yapan firmalar da oldukça fazladır. Bu durumda istihdam açığı ortaya çıkar ve büyük şehirlerdeki işletmeler daha fazla evde paketleme işine ihtiyaç duyarlar. Ancak küçük şehirlerde veya ilçelerde yaşayanlar ancak kargo ile evden paketleme işi veren firmalar ile iş yapabilme imkanına erişebilirler. Bu durumda da kapora yatırma ya da kimlik bilgilerini ayrıntılı verme gibi dolandırıcılık örnekleriyle karşılaşabilme olasılıkları oldukça yüksektir.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evde oturulduğu yerden para kazanabileceği ş modelleri son dönemlerde oldukça fazla rağbet görmektedir. Özellikle ev hanımı olan kadınların dikkatini bu konu oldukça fazla çeker. Bu işi yapmak başta oldukça basit gibi görünse de bazı zamanlar yoğun dönemler geçirileceği için aslında o kadar da kolay değildir. Tamamen boş vakitlerinizi değerlendirmek amaçlı yapabileceğiniz bu iş için tüm ekipmanlar yine işveren kişiler tarafından karşılanacaktır. Bu işi yaparken hem boş vakitleriniz dolacak hem de ailenize ek gelir getirmiş olacaksınız.

Telefon paketleme işi için herhangi bir sermaye ihtiyacınız olmadığı için kolaylıkla bu işe girebilirsiniz. Evde telefon paketleme işi kimler için uygun?  Evde paketleme işini engelli bireyler, çalışmayan ev hanımları, öğrenciler aslında evine ek gelir getirmek isteyen herkes için uygundur. Sadece bu konuda güvenilir firmalar ile çalıştığınıza emin olmanız yeterlidir. Düzenli ve güzel bir şekilde çalıştığınızda güzel paralar kazanacaksınızdır.

Telefon Kılıfı Paketleme İşi Başvurusu

Günümüzün kolay para kazanma yollarından olan evde paketleme işi son zamanların en gözdesi haline gelmiştir. Bu işi girmek için öncelikle güzel bir araştırma yapmanız gereklidir. Telefon kılıfı paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız öncelikle bulunduğunuz yerdeki telefon aksesuarları satan dükkanlara evde paketleme işi verip vermediklerini sorunuz. Bu süreçte yüz yüze görüşmeler sağlamaya özen gösteriniz. Bu dükkanlarda kılıfları temin ettikleri fabrikalar ile iletişime geçerek bu işi almak istediğinizi belirtiniz. Telefon kılıfı paketleme işi başvurusu için aynı zamanda facebook gruplarına üye olarak evde paketleme işi veren kişilere firmalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Evde telefon kılıfı paketleme başvurusu nasıl yapılır? Sorusuna cevap vermek gerekirse bu işte herhangi bir başvuru söz konusu değildir. Telefon kılıfı paketleme işi telefon numarası verilmesi doğru değildir. Çünkü bu durumdaki dolandırıcılar gerçek firmalardan daha fazla artmıştır. İnternet üzerinden bulduğunuz evde paketleme işi telefon numaralarına da itimat göstermeyiniz. Bu işi yapmak istiyorsanız bulunduğunuz yerdeki telefoncular da bulamadıysanız yerel gazetelerin ilan sayfalarına bakabilirsiniz. Yerel internet sitelerine de ilan verilebiliyor buraları da takip ediniz. Ancak ınstagram ya da internet üzerinden önünüze düşen her hangi sayfaya güvenmeyiniz.

İnternette birçok asılsız bilgi veren, online başvuru formu verip kimlik bilgilerinizi çalan kişiler bulunuyor. Kişisel bilgilerinizi ya da kimlik fotokopinizi paylaşmayınız. Arama motorlarından şehrinizi ve yapmak istediğiniz işi yazarak firmalara ulaşmaya çalışabilirsiniz. Ancak bizim size tavsiyemiz olabildiğince köklü firmalar ile çalışınız ve firmalarla yüz yüze iletişim kurmaya özen gösteriniz. Unutmayınız ki her daim ulaşabileceğiniz firmalar güvenilir firmalardır.

Yorum yapın