Halktan Kuruyemiş Bayilik

Halktan kuruyemiş bayilik almak için bayilik şartları ve bayilik ücretleri hakkında yapılan aramalar oldukça çoğalmıştır. Bu konu son zamanlarda fazlaca merak edilir durumdadır. Halktan kuruyemiş bayilik almak isteyen kişiler öncelikle bayilik başvurusu yapması gerekir. Ancak öncelikle halktan kuruyemişin bayilik başvurularını kabul ettiğinden emin olunmalıdır. Ondan sonra başvuru yapılabilir.

Halktan kuruyemiş bayilik farkıyla, kaliteli, taze ve uygun fiyatlı kuruyemiş seçenekleriyle Türkiye’deki en bilindik ve tercih edilen bir kuruyemiş firmasıdır. Güvenilir olması ve ürünlerinin çeşitliliği de oldukça fazla tercih edilir. Halktan kuruyemiş bayilik 2016 yılından itibaren hizmet vermektedir. Halktan kuruyemiş bir süreliğine bayilik taleplerini kabul etmemektedir. Halktan kuruyemiş bayilik her ay artan şubeleri bulunur. Aynı zamanda online satış sitesi üzerinden de satışlarını yapar. Bu siteler ve halktan kuruyemiş şubeleri Türkiye’den oldukça kişinin ilk tercih ettiği kuruyemiş firmaları arasında yer alıyor.

Halktan kuruyemiş bayiliğin en önem verdiği şey müşteri memnuniyetidir. Halktan kuruyemiş, baharat, bakliyat, kuru meyve, lokum ve draje gibi oldukça fazla çeşidi bulunur. Müşterilerine kıymet veren halktan kuruyemiş hizmetlerini özenle ve titizlikle hizmet vermeye devam eder durumdadır.

Halktan kuruyemiş bayiliğin hangi illerde mevcut olduğuna bakılırsa: Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aydın, Balıkesir, Bitlis, Çanakkale, Çorum, Denizli, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Hatay, Isparta, Mersin, İzmir, Kars, Kayseri, Kırklareli, Konya, Manisa, Muş, Ordu, Samsun, Siirt, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Şanlıurfa, Uşak, Van, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Iğdır, Yalova ve Karabük illerinde bayilikleri bulunur. Halktan kuruyemişin hedefi 81 ile yayılmaktır. Halktan bazı illerde birkaç şubesi bulunur. Bundan kaynaklı toplamda 63 şubesi vardır. Online satış sitesi oldukça yoğun sipariş alan halktan kuruyemiş şu an için yalnızca Türkiye’de hizmet verir haldedir. Sizlerde halktan kuruyemişe bayilik başvurusu yaparak sizde halktan bayiliği edinebilirsiniz.

Halktan Kuruyemiş Bayilik Şartları

Halktan kuruyemiş bayilik şartları bu bayiliği açmak isteyen kişilerin uyması gereken bazı önemli şartlar bütününden oluşur. Bu şartlar Halktan kuruyemiş tarafından titizlikle düzenlenmiştir. Halktan kuruyemiş bayiliği şartlarını şu şekilde sıralamak mümkün olacaktır.

 •       Halktan kuruyemiş bayiliğin şartlarından birincisi haktan ürün alınmasıdır.
 •       İşletmeyi yönetmek için müdür pozisyonunda bir işletmecinin bulunmasına önem verilir.
 •   Halktan bayilik sözleşmesi yapılması şartı konulmaktadır. Sözleşme kuralları titizlikle hazırlanır.
 •       Halktan Kuruyemiş bayiliğini açmak için en az ortalama 3 personel olması gerekir.
 •       Halktan kalitesinde ürün satış hizmeti olması gerekir.
 •       Halktan kuruyemiş bayiliğinde çalışan kişilerin güler yüzlü hizmet vermesi gerekir.
 •       Daha önce bayilik almış ve başarılı olmuş kişilerin başvurularının olumlu yanıt verilmesi şansı daha yüksektir.
 •       Halktan kuruyemiş bayilik alabilmek için başvuru yapanlar, müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren kişiler olmalıdır. Yazımızda da bahsettiğimiz gibi bu işletmenin önceliği müşteri memnuniyetidir.
 •       Halktan kuruyemiş bayiliği açmak istenilen mağazanın, dükkanın en az 100 metrekare olması gerekir.
 •       Halktan bayiliği açmak isteyen kişilerin doğal olarak yeterli miktarda sermayesi olması gerekir. Sermayenizin çokluğu size bu konuda fazlaca yardımcı olacaktır.
 •       Daha önce bu sektörde çalışmış ve tecrübe edinmiş olan kişilerin başvurularının kabul edilmesi şansı daha yüksektir.
 •       Gıda sektörü olduğu için, kişilerin hijyene oldukça önem vermesi gerekir. Hijyen en önemli noktalardan biridir.

Halktan Kuruyemiş Bayiliği Nasıl Alınır?

Halktan kuruyemiş bayiliği almak için kuruyemişin e-posta adresi  [email protected] üzerinden mail atarak iletişim kurmaya çalışabilirsiniz. Aynı zamanda www.halktan.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Başvuru sürecinin başlayıp başlamadığına bakmak için telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda başvuru süreci hakkında bilgi almak ve gerekli detayları öğrenmek içinde telefon kullanmanız sizi daha hızlı sonuca ulaştıracaktır. Halktan kuruyemiş bayiliği alabilmek için aklınıza takılan her şey için 1212 801 4206 telefonunu ya da 0537 280 56 68 telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Halktan kuruyemişten bayilik alabilmek için oldukça fazla taleple karşı karşıyadır. Hem halktan Pazar hem de halktan kuruyemiş mağazaları yoğun talepten kaynaklı bazı girişimcilerinde dikkatini çeker durumdadır. Girişimcilerin franchise almak istedikleri bu sektörde yatırım yapmak isteyenlerin marka ismini kullanmak istedikleri çok değerli ve talep gören bir şirkettir.

Halktan kuruyemiş aslında çok fazla bayilik vermediğini için başvurularınız bazen sonuçsuz kalacaktır. Halktan kuruyemiş bayiliği nasıl alınır? Halktan kuruyemiş için amaç çok fazla bayiye erişmek değil önemli olan kaliteden, hijyenden, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden işin layığı ile yapılmasıdır.  Zaten firmanın ne yazık ki çok fazla bayilik sistemi bulunmaz. Halktan kuruyemiş uzun süredir bu sektörde faaliyet gösteren bir markadır. Genel olarak mağazalarını kendi bünyesinde açıp isim hakkını da saklı tutup isim hakkı için hiçbir şart ve koşulda bayilik vermemek konusunda ısrarcıdır.

Halktan kuruyemiş bayilik iletişim için bu aşağıda vermiş olduğumuz adresleri de kullanabilirsiniz.

Adres: Akça Burgaz Mah. Akça Burgaz Cad. No:20A

İletişim Formu: https://www.halktanpazar.com/iletisim.aspx

Halktan Kuruyemiş Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?

Halktan kuruyemiş, Gaziantep merkezli bir firma olmuştur. Memişler Çay Gıda’ya ait oldukça fazla sevilen bir kuruyemiş markasıdır. Halktan kuruyemiş, son zamanlarda oldukça gündemde olan Makbul markasının da sahibi olan Memişler Çay Gıda’ya ait olması insanlar arasında da bir güven oluşturur. Memişler Çay Gıda, İstanbul’daki mağazalarının genel olarak Makbul olarak satış yapar. Ancak Anadolu’nun diğer şehirlerinde ve Trakya bölgesinde Halktan kuruyemiş markası kendilerini ve markasın ve kendilerini tanıtmayı hedeflemektedir.

Halktan kuruyemiş mağazası sabah 09.30’da açılır ve akşam 21.30’da kapanır. Açık olduğu saatler arasında temiz, taze ve güvenilir ürünleriyle hizmet verir durumdadır. Halktan kuruyemişin şu anda Türkiye genelinde 39 ilde 63 şubesi bulunur.

Bu firmanın İstanbul ilinde şubesi bulunmaz çünkü bu ildeki şubelerinin diğer adı Makbul olarak bilinir. Bu kadar fazla bilinen ve güvenilen bir kuruyemiş firmasının en çok merak edilen sorusu da Halktan kuruyemiş bayiliği ne kadar kazandırır? Sorusudur. Bu konuda net bir bilgi bulunmamaktadır. Bulunduğu şehre mağazanın açıldığı konuma göre değişiklik gösterebilir. Ancak bazı yapılan araştırmalara göre açılan bir kuruyemiş bayiliğinin aylık ortalama cirosu 200.000 TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu ciro bayiyi açar açmaz kazanılamaz. Öncelikle müşteri kazanma sürecinin tamamlanması gerekir. Bu durumda da sabırlı olunmalıdır. Elbette ki titiz bir çalışma ve müşteri memnuniyeti ön planda tutularak bu ciro artırılabilir.

Halktan Kuruyemiş Bayiliği Ücreti

Halktan kuruyemiş bayilik ücreti fazlaca merak edilir. Ancak Halktan kuruyemiş mağazaları en az 100 metrekare büyüklüğünde olacak diye bir şart vardır. Dolayısıyla bu şartı düşünecek olursak 100 metrekare büyüklüğünde bir mağaza kurmak için ortalama 300.000 TL bir sermayeye ihtiyaç vardır.  Halktan kuruyemiş bayilik ücreti de bu civarlarda olacaktır.  Zaten bayilik açmak için gerekli şartlar da açacak kişilerin sermayesinin olması şartı da uygun görülmüştür.

Kuruyemiş bayisi açmak güzel bir sermaye ile bu işe girmekte fayda vardır. Çünkü isim hakkı ve çalışanların ücretleri gibi faktörler düşünüldüğünde bu sermaye ücreti artacaktır. Halktan kuruyemiş bayilik fiyatları şube açmak isteyen kişiler için en uygun olacak şekilde ayarlanmaya çalışılır. Aynı zamanda şube açacak kişilere yardımcı olmak amaçlı bu iş için en uygun yerler önerilmeye çalışılır.

Halktan kuruyemişin güncel fiyat listesi oldukça merak edilir. Fiyat listesine bakacak olursak;

Antep Fıstığı 500 Gr. 176,90 TL

Kaju Kavrulmuş 500 Gr. 110,90 TL

Badem(Kavrulmuş) 500 Gr. 110,90 TL

Ceviz İçi Lüks 1 Kg 164,90

Eko Karışık Çerez 1 Kg. 78,90

Çekirdekli Sarı Erik 1 Kg. 75,90 TL

Cranbery 1 Kg. 174,90 TL

Hurman Mebrum(Medine) 500 Gr. 95,90 TL

İthal Kuru Meyve 500 Gr. 78,90 TL

Kayısı Gün Kurusu No: 1-1 Kg. 184,90 TL

Beyaz Çikolatalı Lokum 1 Kg 64,90 TL

Cezerye 1 Kg. 53,90 TL

Duble Meyve Bahçesi Zelişli 1 Kg 47,90 TL

Ekstra Duble Karışık lokum 1 Kg. 89,90 TL

Ekstra Karışık Narlı Lokum 750 Gr. 67,90 TL

Halktan Damla Sakızlı Lokum 450 Gr. 30,90 TL

Halktan Dibek Kahvesi 200 Gr. 40,90 TL

Atom Fındıklı 1 Kg 90,90 TL

Badem Şekeri 1 Kg 110,90 TL

Çikolatalı Fındık Bitter Draje 500 Gr. 70,90 TL

Genel anlamda güncel fiyat listesine bakacak olursak rakiplerine göre oldukça uygun fiyatlıdır. Ürünlerinin taze ve temiz olmasıyla bilenen halktan kuruyemiş müşterileri bu durumdan memnundurlar. Öncelikle halktan kuruyemiş bayilik veriyor mu? Diye araştırıp sizlerde bayilik açmak için başvuruda bulunabilirsiniz. İletişim için yazımızda verdiğimiz adres, telefon ve mail bilgilerini kullanabilirsiniz. İnternet sitelerine bakmayı ve ürünlerini mutlaka denemeyi unutmayınız.

Yorum yapın