Pizza Hut Bayilik

1958 yılında ABD’de kurulan Pizza Hut bayilik, daha sonrasında Türkiye’ye de gelerek popülerliğini artırmıştır. Bu popülerlik ve yüksek tüketim olanakları sayesinde tercih edilen Pizza Hut franchise bedeli de düşük olduğu için girişimcilerin ilgi odağı haline geliyor. Karlı iş fikirleri arasında yer alan bu pizza servisi sayesinde sorunsuz şekilde kullanımların sağlanması da mümkün hale geliyor.

Dünya’da 100’ü aşkın ülkede yer alan ve yaklaşık olarak 16 bin civarında restoranıyla hizmet veren Pizza Hut yeni bayilikler açmak içinse girişimcilere destek oluyor. Pizzanın  herkes tarafından sevilen bir fast food olması ve kişisel tercihlere göre lezzetinin artırılması da mümkün olduğu için önemli oluyor.

Pizza Hut Bayilik Maliyeti

Pizza Hut açmak için belirli bir sermayenizin olması da önemlidir. Bu sermayeler aracılığıyla kolaylıkla bayilik sahibi olabilmeniz de mümkündür.  Çalışmalarını ilerletmek amacıyla çalışanlarını yakından ve ilgiyle takip eden firmanın ücretleri de belirleniyor. Pizza Hut bayilik ücreti yaklaşık olarak 100 bin dolardır. Bu bütçeyi tamamladığınızda bir pizzacıya sahip olabilirsiniz.

Ayrıca sahip olacağınız Pizza Hut bayilikleri sayesinde, müşteri memnuniyetini sağlayarak da üstün kalitede hizmet vermeniz önemlidir. Marka değerini sarsmayacak şekilde düzenlemeler yapılması ve daha sonrasında da mümkün olan kullanımların sağlanması gereklidir. Özenli bir tasarım sayesinde Pizza Hut bayiliklerine sahip olmak ve belirlediğiniz ücretlerle birlikte kolayca destek almanız da mümkündür.

Pizza Hut Bayilik Nasıl Alınır?

Türkiye’de kurulmaması nedeniyle açılışlarda da akıllarda soru işareti bırakan bir bayilik sistemine sahiptir. Bu bayiliklerin kurulması için öncelikli olarak, Mawarid gıda ile iletişim sağlamak gerekir. Gerekli iletişimlerin ve başvuruların sağlanması sonrasında bayiliklerin alınması da mümkündür. Özellikle köklü bir geçmişe sahip olması ve kaliteli bir üretim sağlanması amacıyla Pizza bayilik alınması da gereklidir.

Pizza Hut bayiliklerinin alınıyor olabilmesi için öncelikli olarak internet siteleri ya da iletişim adresleri üzerinden başvuru yapmalısınız. Daha sonrasında başvuru yaptığınız adreslerden sermayeniz ile ilgili bilgilerin sorulması ve gerekli diğer tüm detayların alınması sonrasında da kaliteli bir pizza bayisine sahip olunabilmektedir.

Pizza Hut Bayilik Şartları

Pizza Hut bayilik şartları sağlanıyor olması sonrasında sorunsuz şekilde bayilik alınması mümkündür. Çünkü gereken şartların sağlanması sonrasında Pizza Hut yetkili servislerinden yardım istemek de kolaydır. Belirlenen şartlar arasında:

  • Dükkanın en az 200 metrekare olması,
  • 50 bin Dolar sermayeye sahip olunması,
  • Büyük işletme isteniyor ise 250 Bin Dolar sermaye hazırlanması,
  • %6’lık bir reklam katılım maliyeti ayrılması,
  • En az 3 yıllık deneyimli bir işletmeci olunması,
  • Girişimcilik, yönetme ve ilerletme becerilerine sahip olunması bulunur.

Bu şartların sağlanması sonrasında pizza bayiliği için başvuru yapılması ve değerlendirmelerin ardından uygun görülen girişimcilerin de pizza bayiliği açması sağlanır.

Pizza Hut Bayilik Avantajları

Birçok avantajı bulunması sayesinde tercih edildiği takdirde karlı bir şekilde sizlere dönecek olan pizza bayilik, sermayesi düzenlendikten sonra başvurarak açılıyor. Hızlı bir şekilde geri dönüt veren firma sayesinde deneyim kazanmanız da mümkündür. Ayrıca yapılacak olan işlemlerde pizza Hut bayilik avantajları da düşünülerek işlemlerin yapılması önemlidir.

Özellikle reklam yapma ya da müşteri çağırma derdi olmadığı için tercih edilecek bu pizza bayilikleri sayesinde kısa sürede yaptığınız yatırımı geri alacaksınız. Özellikle genç kesimin sürekli olarak tercih ettikleri pizzaları üretmek ve onlara ulaştırmak için geniş olanaklarıyla pizza Hut bayilikleri de önemlidir.

Alacağınız bayilikler sayesinde geniş kitlelere hitap eden bir pizza bayiliğine sahip olacaksınız. Kazanç sağlayarak da faydalanacaksınız. Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgiler için iletişim adresleri de size yardımcı olacaktır.

Yorum yapın